Červenec 2017

Konec, který se stal začátkem - Kapitola V.

25. července 2017 v 16:07 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola V. - Dangerous dance for Love and Death (Nebezpečný tanec pro Lásku a Smrt)
"Se...bastiane!" cejch zazářil do temné místnosti. Ozvalo se zasyčení a vzápětí srdcervoucí výkřik doprovázený pachem spáleného masa.
Ciel odvrátil hlavu, jenže si něco uvědomil. Tohle nebyl Sebastianův hlas. Rychle se otočil zpět a z pohledu, který se mu naskytl, se snažil pochopit, co se vlastně stalo.
Dorian klečel na podlaze a držel si levou tvář, cejchovadlo, z něhož se kouřilo, leželo vedle něj. Když dal ruku z tváře pryč, Ciel spatřil ohyzdnou spáleninu bez tvaru, která se zalévala krví.
Sebastian těžce oddychoval, nohu stále pokrčenou, jak Dorianovi vykopl nástroj z ruky. Když uviděl, co si dovolil udělat Cielovi, zvedl se v něm nový nápor vzteku, který mu dal dost síly na protiútok. Ciel byl jeho, jen jeho. A každý, kdo se ho dotkne, za to zaplatí.

Konec, který se stal začátkem - Kapitola IV.

19. července 2017 v 10:17 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola IV. - Deception entwined with the past (Klam spletený s minulostí)
Ještě tři dny Ciel zůstal ležet, než se mu podařilo úspěšně vstát. Následující den rozkázal připravit halu a se Sebastianem začal tvrdý šermířský trénink. Proti démonovi samozřejmě neměl nejmenší šanci, ale nemohl si přát lepšího protivníka. Každý den pokročili o kus dál, Sebastian mu pokaždé upravoval postoj a držení fleretu, který byl podle něho vhodnou zbraní pro začátečníky, ukazoval mu nejrůznější triky a možnosti, jak uniknout silnějšímu protivníkovi. I přesto, že si Ciel vždy odnášel modřiny, byl spokojený. Vypadalo to, že má na šerm talent.
"S těžkým mečem je boj pochopitelně mnohem náročnější a především jeho chování se naprosto liší od fleretu nebo kordu. Nicméně, je mnohem menší pravděpodobnost, že by mladý pán musel bojovat s takovou zbraní. Navíc chodit po městě s mečem by bylo nanejvýše nápadné." Usmál se Sebastian, když Cielovi po tréninku naléval šálek čaje.
"Ono i chození s kordem by asi nebylo nejvhodnější." Opáčil Ciel.
"Ale stále ho můžete skrýt pod plášť."
"Živě si to představuji." Zašklebil se Ciel při myšlence, že dorazí na návštěvu k Elizabeth, sundá plášť a pod ním se mu houpat kord.

Aktualizace

16. července 2017 v 11:18 | Alisha Alford
Zdravím všechny, kteří náhodou zabloudili na tenhle blog. :) Chci informovat, že mám v plánu ho aktualizovat asi jednou do týdne, pokud to bude možné (v což doufám).
Jsem ale v maturitním ročníku, takže absolutně nedokážu předvídat, co mi vstoupí do cesty. Navíc se potýkám s přetrvávajícím autorským blokem, který není snadné překonat v důsledku mého nevalného psychického stavu. Přesto udělám vše, co bude v mých silách. Psaní je koneckonců jedna z mála věcí, které mě drží na nohou.

Díky za pochopení! :)
Byebye
A. Alford

Konec, který se stal začátkem - Kapitola III.

12. července 2017 v 16:53 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola III. - Future dressed in blood (Budoucnost krví oděná)
Týdny plynuly stejně, jako vždy. Vztah Ciela a Sebastiana se prohloubil, ale nadále pouze v soukromí. Sebastian každou noc zůstával v Cielově pokoji, ať už jen proto, aby ho držel v náručí, když usínal, nebo i z jiných důvodů, které spánek nezahrnovaly.
Byly tomu dva týdny od chvíle, kdy přišel od královny dopis pro jejího 'věrného chlapce', jak Ciela s oblibou nazývala. Šlo o únosy dětí po celém středu Londýna. Díky kontaktům mladého hraběte a schopnostem jeho věrného služebníka se brzy dostali až k vysoce postavené skupině politiků a šlechticů, kteří provozovali obchod s bílým masem. Nebylo možné zakročit legálně, proto byl tento případ předán Hlídacímu psovi.
"Dnes odpoledne bude jejich konečná schůze před odesláním dalšího zboží. Půjdu tam, se svými tituly budou mít pocit, že jim mohu být užitečný, nebude problém se mezi ně dostat."
"Ale co když odhalí vaše pravé úmysly?" Sebastian projevoval v poslední době mnohem větší a upřímnější starostlivost, než kdy dříve.
"Pak pro mě přijdeš, pochopitelně." Ušklíbl se Ciel. "Spoléhám na tebe."

Konec, který se stal začátkem - Kapitola II.

11. července 2017 v 20:08 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola II. - Sparks of knowledge (Jiskry poznání)
Ciel ucítil tlak na svých rtech. Potlačil počáteční překvapení a snažil se uklidnit splašené srdce. Náhle ucítil jemný tah skrze svá ústa. Měl pocit, že se všechny části jeho těla snaží stáhnout ke rtům a přejít do démona, jenž klečel před ním.
Tlak povolil. Ciel očekával, že se bude cítit jinak, ale jediný rozdíl byl, že oproti předchozímu okamžiku necítil Sebastianovy rty. Pomalu otevřel oči. Stále seděl na své posteli v sídle, aniž by se cokoliv změnilo. Komorník seděl u protější stěny, jako kdyby ho tam odhodila neznámá síla. Ciel zaregistroval, že těžce dýchá. Vymrštil se z postele a postavil se před Sebastiana.
"Co má tohle být? Hraješ si se mnou?! Splň svůj úkol, vezmi si, co ti náleží, tohle je rozkaz!" křičel na zhroucenou postavu. Sebastian pomalu zvedl hlavu, oči upřené na svého pána. Již nezářili červeně, byly však zarudlé. Téměř se zdálo, jako by měl v očích slzy.
"Já..." odkašlal si. "Já nemohu pohltit vaši duši, pane."

Konec, který se stal začátkem - Kapitola I.

11. července 2017 v 20:06 | Alisha Alford |  Fanfikce
Další fanfikce je tady. Přiznávám, že bude poněkud hodně delší, tak to snad vydržíte až do konce. :) Občas se trochu moc rozepisuju, ale všechny pocity mi připadají hrozně důležité na vykreslení postav, takže to nedokážu zkrátit.

Párování: Sebastian/Ciel
Žánr: Drama
Klíčová slova: láska, rodina, život

Upozornění: může se objevit smrt (někdy pouze dočasná), krev, yaoi, mpreg a spousta emocí, se kterými se musíte vypořádat
(pro ty, kdo mají strach, všechno dobře dopadne ;) )

Užijte si!

Každý z nich měl svůj vlastní cíl bez ohledu na toho druhého. Jejich budoucnosti nemohly být odlišnější.
Věčný život a věčné zatraceni.
Démon a člověk.
Tisíce let starý tvor a dítě.
Ale svět s nimi chtěl hrát jinou hru.
A tak ji do cesty vstoupila láska.

Pohlaď mě! (oneshot) 3.část

9. července 2017 v 16:31 | Alisha Alford |  Fanfikce
Jak jsem předvídala. :) Definitvně poslední část.
Upozornění: na konci kratší pasáž yaoi

Sebastian
Naše společné soužití pokračovalo. Jeden v druhém jsme vzbuzovali tak silnou důvěru, že tajemství, jež jsme neprozradili nikomu po mnoho let, byla řečena již druhý den po našem setkání. Po kratším dohadování jsme se také shodli, že budu spát vedle něho. Nit přátelství sílila v lano, přesně, jak jsme si oba přáli.
Ciel nadále chodil do školy a já jsem mu pomáhal v kavárně, čímž se zvedl domácí rozpočet. K tomu přispělo i vysoké množství dýšek, která jsem získával především od mladých zákaznic. Ciel tiše skřípal zuby, zatímco jsem se za jeho zády usmíval potlačované žarlivosti, kterou se (neúspěšně) snažil skrývat.

Pohlaď mě! (oneshot) 2.část

9. července 2017 v 16:30 | Alisha Alford |  Fanfikce
Pardon, nevešlo se mi to do jednoho článku, takže tady je druhá část. Pravděpodobně budu muset udělat i třetí :)

Ciel
"Trancy, Phantomhive! Vaše práce." Ne nadarmo si naše učitelka dějepisu vysloužila přezdívku slečna Ratchedová. Hodila by se spíše do mučírny, ale ona dokázal svou odbornost uplatňovat na nás. "Phantomhive, proč jsi si vybral masakr v Glencoe?"
"Neměl jsem důvod, jen jsem na něj narazil." tahle ženská mi vážně lezla na nervy. Protentokrát jsem se její obětí ale nestal.

Pohlaď mě! (oneshot)

9. července 2017 v 16:27 | Alisha Alford |  Fanfikce
Párování: Sebastian/Ciel
Žánr: komedie
Klíčová slova: láska, neko, současnost

Takže tady moje první fanfikce. Doufám, že se bude líbit. ;)

Sebastian
Už několik dní jsem neměl nic k jídlu, ta včerejší odhozená makrela nebyla hodna mé pozornosti. Je čas najít si pohodlnější místo k životu.
Bloumal jsem uličkami, přeskakoval od popelnice k popelnici až na nižší střechy domků, odkud jsem měl výhled vhodný pro analýzu budoucího ubytování. Každý se rád ujal nebohého a opuštěného kocoura s tak překrásnou srstí a touhou po pohlazení. Ale buďme upřímní, šlo jen o přístřeší a trochu mléka, pak má cesta pokračovala dál.

Vítejte všichni!

9. července 2017 v 16:01 | Alisha Alford
Ráda vás tady vidím, jsem překvapená, že jste tenhle zahrabaný blok někde našli, ale o to víc jsem ráda, že jste tu.
Můj blog je věnovaný pouze a jen fanfikcím na anime Kuroshitsuji (anglicky Black Butler), které jsem nedávno začala psát. Můj soukromý život za moc nestojí, většinu volného času vyventilovávám právě v psaní. Spoustu času mi zabírá i škola, takže netuším, jak často se tu něco objeví, navíc jsem hrozně staromódní a píšu své příběhy na papír (ano, takoví lidé existují) a teprve později je přepisuju. Momentálně mám za sebou jednu veselou fanfikci ze současnosti a na krku rozepsanou, která se protáhla více, než jsem čekala (nelekněte se, ale zatím má 40 stran v sešitě formátu A4 a to jsem kousek za polovinou :)), ale objeví se tu časem také. Bude trocha zábavy, trocha yaoi, trocha (hodně) dramatu, nějaká pohádka a co já ještě vím. :)
Pokud budete chtít, všechny moje fanfikce budou i na Wattpadu (uživatelské jméno AlishaAlford).
Upozorňuji, že nevlastním práva na Kuroshitsuji ani jeho postavy, ty patří Yaně Toboso, mým vlastnictvým jsou pouze ztřeštěné nápady.
Doufám,že vám moje tvorba bude líbit.
Byebye ;)
A. Alford


Veškeré fanfikce na téhle stránce patří pouze mně.
Nekopírujte je ani nezveřejňujte na jiných stránkách!
Pokud mě chtete kontaktovat, najdete mě na Wattpadu jako AlishaAlford
nebo mi napište do komentářů.
Díky!