Říjen 2017

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XIX.

25. října 2017 v 7:31 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XIX. - Dress soaked with Blood (Šaty promáčené Krví)
Sebastian vrhnul najednou více než třicet nožů. Jejich špičky všechny do jedné směřovaly na místa, kde by živou osobu buď na místě zabily, nebo absolutně znehybnily. Bohužel se v tuto chvíli naprosto míjely účinkem.
Chess zkřížila ruce před tváří a její oči se rozzářily jako dva jantary. Veškeré stříbro se s jiskrami a skřípěním odrazilo k zemi a zabodlo se do mramorové podlahy. Sebastian odhadoval, že ji chránila magická bariéra a obával se, že nebude v jeho silách prolomit ji, jelikož Šachová královna měla neomezený přísun energie, s níž mohla pracovat.

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XVIII.

18. října 2017 v 7:52 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XVIII. - Past is powerless (Minulost je bezmocná)
Zásvětí
"Sebastiane?" Ciel stále nemohl uvěřit vlastním očím. Nemohla to být pravda. Pokud ano, znamenalo by to, že Sebastian je...
"Klid, Ciele. Jsem tady. Není třeba vědět více."
Sebastian odstrčil meč a v příštím okamžiku Ciela svíraly silné paže v něžném objetí. Nepřál si v ten okamžik nic jiného než tak zůstat po zbytek nekonečných dnů. Avšak bylo mnoho věcí, které mu nehrály do karet.
"Naše dítě..je..?"
"Je v pořádku, je to zdravá a silná dívka."
Ciel úlevně vydechl. Měl dceru. Když znovu nasbíral vzduch do plic, opájel se pachem vanilky a skořice stoupajícími z černé látky.

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XVII.

11. října 2017 v 7:43 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XVII. - Clangour of swords (Řinkot mečů)
Zásvětí
Znechuceně odvrátil hlavu. "Opustila jsi své dítě."
Zaťaté zuby povolily, její tvář se uvolnila a z pravého koutku oka vytekla osamocená slza. Tentokráte byl její úsměv upřímný, plný bolesti a skutečné účty.
"Pravda, hrabě Phantomhive. Mohla jsem od vás snad čekat méně?"
Nechala mokrou stopu na tváři a srovnala záhyby šatů. Podpatky střevíců zaklapaly, když přešla k Cielovi.
"Nuže, máme něco společného."

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XVI.

4. října 2017 v 7:04 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XVI. - Furious beast (Zuřivá bestie)
Zásvětí
"Kdo jste?" Teoreticky vzato se ani nemusel ptát, nicméně doufal, že by rozhovorem s neznámou mohl zjistit více o možnostech tohoto světa. Stále nevzdával svou snahu na návrat.
Žena odhrnula z čela pramen vlasů a Ciel si povšiml zlatého prstenu na prostředníčku, zdobeného keltským znakem. Triquetra, symbol mnoha významů, nejčastěji vykládán jako značení života, smrti a znovuzrození. Stejně tak býval používán jako tři podoby bohyně smrti, Morrígan, korespondující s fázemi života - mladá dívka, dospělá žena a stařena. Symbol mu již sám o sobě dal odpověď na otázku, kterou před okamžikem položil. Můžu být rád, že jsem Sebastiana při hodinách historie poslouchal.


Veškeré fanfikce na téhle stránce patří pouze mně.
Nekopírujte je ani nezveřejňujte na jiných stránkách!
Pokud mě chtete kontaktovat, najdete mě na Wattpadu jako AlishaAlford
nebo mi napište do komentářů.
Díky!