Listopad 2017

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XXIV.

29. listopadu 2017 v 7:10 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XXIV. - Sharp in the Heart (Střep v Srdci)
"Skutečně, je s tebou nuda."
Naren se opírala o strom u cesty, zatímco se Cielovi po dlouhé době podařilo ji dohnat. Jakmile mu Undertaker předložil nejasnou zprávu o Lizzy a sídle, nemarnil čas a společně s Naren, která mu nedobrovolně dělala doprovod, vyrazil ke svému domu. Nicméně předchozí útěk před vojáky ho vyčerpal a nyní už stěží popadal dech, natož aby se démonce vyrovnal v tempu.
"Už...nedokážu... Nemůžu dál..." sípavě se nadechl a pokoušel se udržet alespoň zbytek svého postoje. Proto vyštěkl: "Buď alespoň užitečná a nějak mi pomoz! Nejsi tu snad na ozdobu!"

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XXIII.

22. listopadu 2017 v 7:35 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XXIII. - The Horse takes The Queen (Kůň bere Královnu)
Londýn
Ciel zápasil s rukou před ústy, marně se ji snažil strhnout. Netušil, co to má znamenat. Musel něco přehlédnout, někoho! Pokusil se svému únosci vysmeknout, ale jeho zápěstí sevřela druhá paže a pevně je držela před ním. A vzápětí si uvědomil jednu věc. I se svou slabou silou, nyní jako démon se průměrnému člověku dokázal vykroutit. Stál tedy proti extrémně silnému jedinci, nebo proti nelidské bytosti.
Cítil chladné prsty a dlouhé nehty zařezávající se do jeho bledé kůže, nicméně v budově panovala příliš velká tma na to, aby dokázal cokoliv rozeznat. Nadále bojoval až do chvíle, kdy se mu o tvář otřely vlasy a ozval se skřípavě šeptavý hlas.

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XXII.

15. listopadu 2017 v 7:13 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XXII. - Fight me, lie me, convince me (Bojuj se mnou, lži mi, přesvědč mě)
Zásvětí
Krvavá hladina se uzavřela a celý kruh ztratil tvar, změnil se na obyčejnou kaluž. Sebastian si povzdechl. Mohl pouze doufat, že jeho snaha byla úspěšná.
Chess konečně dokázala vstát a nyní stála za jeho zády. Sebastian věděl, že cítí silný pocit triumfu, avšak v zásadě mu na tom nezáleželo. On sám měl stále ještě práci přes sebou.
"Jaké to je, démone? Vědět, že se nemůžeš vrátit a že tvůj milovaný chlapec bude po zbytek života trpět?"
"Pokud si přejete upřímnou odpověď, myslím, že tato možnost se zdá být uspokojivá."

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XXI.

8. listopadu 2017 v 7:09 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XXI. - The Will of the new Soul (Vůle nové Duše)
Lucrecia stála před domem na schodišti. Její zlaté oči pozorovaly těleso na obloze, jehož světlo prozařovalo skrze hmotu, kterou by bylo možné nazvat mraky, stejně, jako to dělali lidé. Nikdy ji to nezajímalo, nicméně povšimla si, že světlo v Pekle a v lidském světě se zásadně odlišují. Jejich bylo chladné, spíše šedé, než bílé a dávalo zanikat ostrosti barev. Oproti tomu slunce se svou zlatou září téměř oslepovalo, dávalo lesk i žár. Přesto pro svět lidí by se více charakteristicky hodilo právě světlo temnoty.

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XX.

1. listopadu 2017 v 7:38 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XX. - Glowing Black (Žhnoucí Černá)
Peklo
Až příliš světla! Zastavte to! Sebastiane!
Ciel neviděl nic, kromě oslnivé bílé, která ho oslepila v okamžik, kdy ho prudké škubnutí vytrhlo z kaluže krve. Jeho plíce se bolestivě plnily vzduchem, horní polovina těla se vymrštila z lehu a ruce bezmocně zaťaly do chladné látky, na níž ležel. Hruď mu hořela, jelikož, jak si dobře uvědomoval, byl to dlouhý čas od chvíle, kdy jí naposledy proudil kyslík, stejně jako se mu zdála věčnost, kdy mohl v ruce tisknout prostěradla. Jeho tělo se zdálo být nezvykle těžké, jako kdyby mu nepatřilo. Důvod toho všeho byl prostý. Byl naživu.


Veškeré fanfikce na téhle stránce patří pouze mně.
Nekopírujte je ani nezveřejňujte na jiných stránkách!
Pokud mě chtete kontaktovat, najdete mě na Wattpadu jako AlishaAlford
nebo mi napište do komentářů.
Díky!