Prosinec 2017

O mně

31. prosince 2017 v 14:27 | Alisha Alford
Zdravím všechny!
Na tomto blogu zveřejňuji příběh už od července. Vím, že je to trochu se zpožděním, když se chystám zveřejnit asi poslední kapitolu, ale přesto jsem uvažovala, že by Vás mohlo zajímat, jaký šílenec vlastně píše něco tak dlouhého, OOC a snad i pro Vás zajímavého.

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XXVIII.

27. prosince 2017 v 9:31 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XXVIII. - Wolf among Hunters (Vlk mezi Lovci)
Ruch hlavního města dokázal skrýt každého. Od malého zlodějíčka přes měšťana prodávajícího bez povolení až k aristokratům vedoucím nelegální transakce a pořádajícím nevinné večírky pod mnohem hlubšími záminkami. Proto bylo tak ironické, že jeden chlapec se svým komorníkem nedokázali ani přejít ulici, aniž by na ně byla povolána polovina královského vojska.

Konec, který se stal začátkem - Merry Christmas

23. prosince 2017 v 16:26 | Alisha Alford |  Fanfikce
Tato kapitola se odehrává o pět let později než samotný příběh, malá Rebecca slaví své páté Vánoce. Považujte ji za takový vánoční sequel. Příští středu se znovu vrátím k původní lince příběhu.

Ciel pomalu otevřel oči, když ucítil pohyb ve vlasech. Sebastian si podpíral hlavu rukou opřenou o polštář, zatímco špičkami prstů probíral chlapcovy vlasy, které mu spadaly přes ospalou tvář. Aniž by cokoliv řekl, posunul se Ciel pod přikrývkou a spokojeně se přitiskl k démonově široké hrudi. Upřímně miloval ten hřejivý pocit, jehož se mu dostávalo, stejně jako uklidnění přinášené pomalu kroužící dlaní, která se mu ihned přitiskla k zádům.

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XXVII.

20. prosince 2017 v 7:15 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XXVII. - My Strongest Feeling (Můj Nejsilnější Cit)
Konverzace byla dlouhá i lehce šokující zároveň, prozrazovala informace, které se zdály podivně nemístné či dokonce zcela proti mysli. Výsledek, k němuž Ciel se Sebastianem došli, si však nechali pro sebe a odebrali se do ložnice, kde byli rozhodnuti strávit alespoň trochu volného času, jenž se jim naskýtal. Směr jejich konverzace se stočil směrem, který se ani jednomu příliš nezamlouval, avšak byl naprosto nevyhnutelný. Otázka bezpečnosti, ať Rebeccy nebo jich dvou, se stala předmětem více než agresivní debaty.

Všechno nejlepší!

14. prosince 2017 v 19:12 | Alisha Alford
Dnes je 14. prosince, což znamená, že náš malý Ciel slaví narozeniny! Nemohla jsem si pomoct a rozhodla se to všem jen maličko připomenout. Nemám pro něj dárek jako Sebastian v mém příběhu (pochybuji, že by souhlasil :D), tak si budeme muset vystačit s přáníčkem a mým dortem, které najdete tady dole. :) Takže všechno nejlepší, mon coeur!

Konec, který se stal začátkem - Kapitola XXVI.

13. prosince 2017 v 7:16 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XXVI. - Your Wish Is My Command (Tvé Přání Je Mým Rozkazem)
Plášť zahalené postavy povlával ve větru. Vysoký muž sledoval chlapce vybíhajícího ze dveří rozlehlé usedlosti následovaného černovlasou ženou. Ve stínu nemohli zachytit jeho pohyb, což mu poskytovalo pohled podobný takovému, který by se mu naskytl z divadelní lóže. Jeho úmysly se střetávaly s nadcházejícími událostmi, přestože zatím vše vycházelo podle plánu. Ale on měl rád hry. A nebylo hry lepší než takové, jež nabízela nečekané zvraty.
Úzké rty se zvlnily v úsměvu a oči ledově zaplály, než seskočil zpět do prachu. Nevcházej mezi draka a jeho vztek.


Konec, který se stal začátkem - Kapitola XXV.

6. prosince 2017 v 7:17 | Alisha Alford |  Fanfikce
Kapitola XXV. - I want to meet you again (Chci tě znovu potkat)
Naren se Cielem se bez úhony dokázali dostat k zadním dveřím vedoucím do kuchyně. Vojáci byli dostatečně hloupí na to, aby prohledávali místo, na které ukázal Grell a jen pár z nich zahlédlo dvě postavy běžící směrem k domu. Sotva za nimi však dveře zaklaply, ozvalo se zoufalé ječení.
"Pusťte mě dovnitř, vy dva! Přeci nenecháte dámu napospas těm hrubiánům! Takhle se před Sebbym už nebudu moct ukázat, pro pána!"
"Otevři. Jestli nezmlkne, přiláká sem celou armádu." Ciel vztekle zavrčel a začal se probírat zásuvkami, jestli by se mu nepodařilo najít nějakou zbraň. Zatímco Naren odemykala dveře, vytáhl celou paletu s příbory.


Veškeré fanfikce na téhle stránce patří pouze mně.
Nekopírujte je ani nezveřejňujte na jiných stránkách!
Pokud mě chtete kontaktovat, najdete mě na Wattpadu jako AlishaAlford
nebo mi napište do komentářů.
Díky!