O mně

31. prosince 2017 v 14:27 | Alisha Alford
Zdravím všechny!
Na tomto blogu zveřejňuji příběh už od července. Vím, že je to trochu se zpožděním, když se chystám zveřejnit asi poslední kapitolu, ale přesto jsem uvažovala, že by Vás mohlo zajímat, jaký šílenec vlastně píše něco tak dlouhého, OOC a snad i pro Vás zajímavého.


Tedy jednoduše. Jsem sedmnáctiletá holka, co se týče vzhledu naprosto obyčejná, vysoká a tmavovlasá, v povaze naprosto nevhodná pro dnešní dobu.
Jsem beznadějná romantička, miluji filozofování a snění a neustále prohlašuji, že jsem se narodila do špatných let (mé chování a názory pasují spíše do viktoriánské éry). Od svého útlého věku jsem nedokázala navazovat vztahy (za ta léta mám možná jednoho nebo dva dobré přátele) a to pravděpodobně zapříčinilo mou bezmeznou lásku ke knihám a později seriálům, jak anime tak hraným, které mi dávají možnost žít desítky životů namísto jednoho nepříliš zdařilého. Jsem velice emocionální, což vede k tomu, že u většiny příběhů, které obsahují smrt postav, se nedokážu ubránit slzám, ale mezi skutečnými lidmi jsem tichá a nepřístupná. Když už se s někým spřátelím, mám velice ostrý jazyk.
Můj život vypadá pokojně, ale prošla jsem si mnoha depresemi a pravděpodobně se jich nikdy docela nezbavím, protože moje rodina i studium jsou jedna velká psychóza, ale už jsem na ně zvyklá. Zastávám názor, že naděje umírá poslední, ačkoliv sama jsem již mnohokrát hodila veškeré 'nadějné vyhlídky' za hlavu a v mnoha ohledech jsem zarytý realista, téměř pesimista. Čemu jsem ale vždy věřila, byly láska a štěstí ve fiktivních příbězích, ač není nejspíš možné je prožít. Nicméně právě proto o nich tak ráda píšu a zamilovala jsem si jednu větu, ke které se upínám celou svou hloupě realistickou duší: Šťastné konce existují i pro ty, kteří na ně nevěří.
Jsem cvok. To vystihuje můj charakter nejlépe. Je to jen pár slov, která Vás možná ještě více zmátnou, ale proč ne, že?
Navrch, co můžu přidat, mé oblíbené filmy jsou Čokoláda nebo Zimní příběh. Knih jsem přečetla příliš na to, abych mohla jednu určit, ale kdybych musela říct, asi by to byly tyto tři - Svět podle Prota/Na světelném paprsku, Modrá je barva vraždy a Upír Lestat (ale mohla bych pokračovat hodiny a svá rozhodnutí pořád měnit, takže pokud hledáte doporučení ohledně četby, můžeme si někdy popovídat). A anime uhádnete sami. ;)
Pokud jde o normální otázky jako oblíbená barva, pak jednoznačně černá, fialová a temně modrá. Ale to už mi připadá bezpředmětné. :)
Jestli by Vás zajímalo něco dalšího, klidně mi napište do komentářů.
Mata ne! <3
Alisha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrtvá Duše Mrtvá Duše | Web | 31. prosince 2017 v 15:00 | Reagovat

jsi zajímavá bytost ;-)

2 Alisha Alford Alisha Alford | 31. prosince 2017 v 15:39 | Reagovat

[1]: Otázka je, jestli je to pro svět pozitivní nebo negativní. :-) Ale ať tak či onak, díky :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Veškeré fanfikce na téhle stránce patří pouze mně.
Nekopírujte je ani nezveřejňujte na jiných stránkách!
Pokud mě chtete kontaktovat, najdete mě na Wattpadu jako AlishaAlford
nebo mi napište do komentářů.
Díky!